Platba

Platba za vybranou ubytovací jednotku se realizuje většinou ve dvou splátkách. První část se platí předem po přijetí výzvy k platbě (zpravidla do 24 hodin po vytvoření rezervace) a druhou část klient platí v den nástupu na dovolenou v partnerské cestovní kanceláři nebo přímo majiteli objektu.

V závislosti na formě smlouvy s pronajímateli je v některých případech nezbytné provést úhradu zbývající částky na účet cestovní kanceláře, a to nejpozději 30 před nástupem na dovolenou.

Výše akontace je zpravidla 30-50 % z celkové ceny pobytu. Tato částka se ihned převede na bankovní účet pronajímatele objektu.


V některých případech (např. při rezervaci krátkého termínu nebo při rezervaci klientů, kteří potřebují pro vstup do Chorvatska vízum) je nezbytné pro potvrzení rezervace uhradit ihned 100 % celkové ceny rezervace.

S výškou zálohové platby a způsobem úhrady zbývající částky bude klient seznámen ihned po potvrzení rezervace a zaslání oficiální výzvy k platbě.

Pokud klient požaduje fakturu (daňový doklad), je potřeba toto uvést do poznámky při rezervaci pobytu.

Pokud klient chce využít úhradu zálohy přes zaměstnanecké benefity (Benefit Plus, Gallery Beta), je nutno to taktéž uvést do poznámky při rezervaci pobytu.