Jak objednat

V případě, že se definitivně rozhodnete pro některý z objektů, je potřeba zadat požadavek na rezervaci. Aby bylo možné Váš požadavek na rezervaci zpracovat, je potřeba, aby jste v rezervačním formuláři uvedli všechny informace, které se od Vás požadují.

Po odeslání vyplněného rezervačního formuláře Vám bude předložena kalkulace ceny, která zahrnuje všechny rezervované služby. V kalkulaci ceny je také uvedena i výše zálohy, kterou je nutno uhradit při rezervaci vybrané ubytovací jednotky.

Odeslaný rezervační formulář zpracujeme a prověříme, zda informace o obsazenosti uvedena na naší internetové stránce odpovídá skutečnosti, resp. zda požadovanou rezervaci lze realizovat.

Po potvrzení dostupnosti rezervované služby Vám e-mailem zašleme oficiální výzvu k platbě, v níž budou jasně uvedeny veškeré náklady týkající se Vaší rezervace, jakož i výše zálohy, kterou je nutno uhradit při potvrzení rezervace.

Pro konečné potvrzení rezervace je potřeba uhradit zálohu, a to nejpozději do 24 hodin od obdržení oficiální výzvy k platbě. Překročení uvedené lhůty ze strany klienta může způsobit, že si vybranou ubytovací jednotku zarezervuje někdo jiný, za což neneseme odpovědnost. V tomto případě se Vám pokusíme nabídnout náhradní ubytování ve stejné kvalitě.

Ihned po provedení platby je třeba zaslat kopii platebního příkazu mailem (platby@adriaportal.cz)

Po připsání Vaší platby na účet Vám mailem zašleme voucher, ve kterém budou uvedeny všechny potřebné informace o majiteli a adrese rezervovaného objektu.